• Ново
Дами Бидете Смирени И Љубов Математика Маица Маица

Дами Бидете Смирени И Љубов Математика Маица Маица

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Дамите Остануваат Смирени и Сакаат Математичка Маица, висококвалитетна кошула само од Градски Кошули Висококвалитетна Претходно Намалена 100% Памучна Маичка. 1/2 " Ребро Среден Врат Со Странични Рабови и Во Близина На Ракавите на Капачето. Зашиени рабови со двојна игла со Залепен врат и раменици. Совршен Подарок Со Голем Преден Едностран Дизајн Отпечатен во САД!. Ве молиме имајте предвид дека ова не е кошула со големина на мајчинство.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата