• Ново
Бебе Девојки Јакни Бебе Момче Девојка Мечка Уши Нозе Качулка Ромпер Комбинезон Палто

Бебе Девојки Јакни Бебе Момче Девојка Мечка Уши Нозе Качулка Ромпер Комбинезон Палто

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

Големина : 60 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 55см/21,65" Големина : 70 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 58см/22,83" Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 62см/24,41" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25.20" должина : 66см/25.98" големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 66см/25.98" должина : 68см/26.77" новороденче Бебе Момче Девојче Мечка Уши со качулка со качулка ромпер руно комбинезон карактеристика : моден дизајн,,висок квалитет! Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Памук : должина На Цврст Ракав : Главна Боја На Долг Ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен Е Од Добри Материјали, чувство на мека рака, на кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 см Ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела Со Големина На Комбинезон : Големина Препорачана Возраст Должина На Бистата 70 3-6 Месеци 60см/23,62 "58см/22,83" Големина : 70 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 60см/23,62 "Должина : 58см/22,83" Јакни За Девојчиња За Бебиња. Бебе Девојки Облека. Материјал : Мешавина од памук, дише и удобна, ветроупорна и одржува топла, погодна за бебешка кожа. Нов И Моден дизајн. Добар квалитет за заштита на меката кожа на бебето. Одлично за секојдневно носење, Божиќ, Христами, пали облека, роденден, забава и фотографии. Погоден за зимска есенска пролетна летна облека. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См);.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата