• Ново
Правда девојки Твинсет Кардиган, сет со 2 парчиња, големини XS-XLP

Правда девојки Твинсет Кардиган, сет со 2 парчиња, големини XS-XLP

DEN 319.68

Износ
Това е достапна

Паѓајте во мода со Twinset Cardigan од правда! Ова динамично дуо нуди важен резервоар за тренд со слатка детали за полите на зелена салата за супер мека ткаенина- што го прави пријатно додавање на изгледот на вашата мода! Со координативниот кардиган, овој симпатичен сет е сигурен дека ќе биде лесен, лесен за парови додаток на вашата модерна гардероба на девојките! Спарете го со нејзините слаби правда за погледот исто толку уникатно колку што е. Само во! Материјал : 49% полиестер, 35% вискоза, 16% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Везено резервоар и координација на кардиган. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Копче предниот кардиган. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Везено лого од предната страна, зелена салата што се потпира на резервоарот и кардиган. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата