• Ново
iEFiEL Девојки Балет Танц Трико Sequins Отсечени Назад Гимнастика Комбинезон, Големини 4-14

iEFiEL Девојки Балет Танц Трико Sequins Отсечени Назад Гимнастика Комбинезон, Големини 4-14

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Иефил Девојки Балет Танц Трико Светки Отсечени Назад Гимнастика Комбинезон, Големини 4-14 доаѓа со оглавник вратот со затворач затворач и тоа е целосно наредени за подобра заштита.Таг Бр.Препорачана Големина Деколте На Половината до Crotch4421.0"/53cm19.0"/48cm16.0"/40cm6622.5"/57cm20.5"/52cm17.0"/43cm8824.0"/61cm22.0"/56cm18.0"/46cm101026.0"/66cm24.0"/60cm19.0"/49cm121228.0"/71cm25.0"/64cm21.0"/53cm141430.0"/76cm27.0"/68cm22.0"/56см i EFi EL Девојки Балет Танц Трико Sequins Отсечени Назад Гимнастика Комбинезон, Големини 4-14. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, вратот на оглавникот со затворање на затворачот.Аловер е украсен со сјајни светки.Целосно наредени. Исечоци назад, ремен назад половината.Високо намалување на ногата линија.Стилска и блескава танцова облека за вашата девојка. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата