• Ново
Пакет Декоративни Навлаки За Перници За Фрлање Ткаена Текстура Пријатна Модерна Мека Лесна Тен Квадратна Перница Шамс За Спална Соба Софа Автомобил

Пакет Декоративни Навлаки За Перници За Фрлање Ткаена Текстура Пријатна Модерна Мека Лесна Тен Квадратна Перница Шамс За Спална

DEN 207.36

Износ
Това е достапна

Овие украсни капаци за фрлање се направени од 100% издржлив полиестер. Нивните силни и невидливи патенти лесно се патентираат и отпакуваат. Овие перници се лесни за перење и нега, и машински и рачно перат без намалување. Убав подарок За Дома, Забава, Празник, Божиќ, Денот на Благодарноста.Сосема пријателски за кожата за деца и домашни миленици. Погоден за спална соба, кауч, софа, канцеларија, двор, итн, задолжително дополнување за декорацијата на вашиот дом. Одлично оди со сите видови домашна декорација. Вистинските бои може да варираат од оние прикажани поради природата на фотографијата и да ги следат поставките за боја. Материјали : перница покрива само. Предниот дел е изработен од висококвалитетни шенилни влакна, не е лесен за пролевање, избледување или деформирање. Изгледа блескаво во една насока додека влакната поинаку ја фаќаат светлината. Задниот дел е изработен од полиестер со иста боја. Специјален Дизајн : Неправилни чоколадни и бели линии низ цврстата светлина тен позадина, составувајќи хармоничен тон на боја. Скриениот патент работи непречено. Ве молиме разберете дека ќе има отстапување од 1~2 см поради рачно сечење и шиење. Бојата може да биде различна во различна светлина или на различен екран. Повеќе Апликации : Погоден За украсување спална соба, софа, автомобил и така натаму. Одлично оди со друг мебел. Бојата може да биде различна во различна светлина или на различен екран. Совети За перење : овозможува лесно вметнување и отстранување на влошките од перницата. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без Белило, Се Суши, Не Пеглајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата