• Ново
Јинго Деца Мали Чевли Shoes И Зима Момчиња И Девојчиња Бебешки Подни Чорапи Нелизгачки Удобна Еднобојна Симпатична Цртана Шема Зелена 27

Јинго Деца Мали Чевли Shoes И Зима Момчиња И Девојчиња Бебешки Подни Чорапи Нелизгачки Удобна Еднобојна Симпатична Цртана Шема

DEN 159.84

Износ
Това е достапна

Големина : 19 Должина На Влошка : 11,5 СМ/4,5" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 4,5 Велика БРИТАНИЈА : 3,5 ЕУ : 20 Погоден За : Големина На Новороденче : 21 Должина На Влошка : 12,5 СМ/4,9" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 5,5 Велика БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 21 Погоден За : Големина На Новороденче : 23 Должина На Влошка : 13,5 СМ/5,3" Препорачана возраст : 18-24 Месеци сад : 6,5 Велика британија : 5,5 еу : 22,5 погоден за : големина на Мало дете : 25 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 14,5 СМ/5,7" Препорачана Возраст : 2-2, 5 Години Сад : 8 велика британија : 7 ЕУ : 23 погоден за : големина на мало дете : 27 ДОЛЖИНА на влошка : 15,5 СМ/6,1" препорачана Возраст : 2,5-3 Години Сад : 9 велика британија : 8 еу : 25 погоден за : мали деца детски чевли aut и зимски момчиња и Девојчиња бебешки подни чорапи НЕЛИЗГАЧКИ УДОБНА еднобојна симпатична цртана патка ШЕМА КАРАКТЕРИСТИКИ : МАТЕРИЈАЛ : ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ кој е удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Дизајн стил : Деца момчиња девојки модни чевли кадифен чевли затворен дом топло и симпатична памучни чевли.Избор на големина : ве Молиме измерете ја должината на стапалото и изберете ја вашата големина според табелата со големини. Широките стапала можеби ќе треба да нарачаат + 1 големина.Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и ќе ви посакаме среќен шопинг.Одлично за секојдневен, Дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за бебиња.Моден дизајн,!Пол : Унисекс бејбишо горен материјал : Тип На Затворач За Памук : лизгање на стил : Секојдневен, Моден, Забава Што добивате : 1 Пар Чевли Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Дизајн стил : Деца момчиња девојки модни чевли кадифен чевли затворен дом топло и симпатична памучни чевли. Избор на големина : ве Молиме измерете ја должината на стапалото и изберете ја вашата големина според табелата со големини. Широките стапала можеби ќе треба да нарачаат + 1 големина. Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и ќе ви посакаме среќен шопинг. Одлично за секојдневен, Дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за бебиња.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата