• Ново
Мало Девојче Свадба Фустани торта принцеза Костими Роденден Натпревар Топката Наметка

Мало Девојче Свадба Фустани торта принцеза Костими Роденден Натпревар Топката Наметка

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Кога вашата мала принцеза ќе ја отвори торбата за подароци, таа ќе вреска од радост, таа ќе биде убава принцеза. ● Карактеристики На Облека : . Лак на грбот, назад патент дизајн. Плисиран дизајн на половината за дополнителна симпатичност и лента блокирана во боја на рамената за дополнителна личност. Целокупните слоеви се јасни, а совпаѓањето на бојата е позаситено. Чипка полиестер меки тул и памучна постава, тул покривање здолниште, мека и дише, меки и живописни. Материјалот е малку растеглив, удобен и има простор за мрдање за флексибилност. Фантастичен дизајн за да ја внесете вашата мала принцеза во светот на косплеј. Најдобар подарок за ќерки, внуки и внуки. Погоден за принцеза кос-забави за играње, фустани за свадбени цвеќиња, детски фустани за убавина, балет, мали самовили, претстави, забави, роденденски забави и други тематски забави. Фустанот за принцеза е изработен од 65% полиестер и 35% памук, висококвалитетниот полиестер е удобен, дише, пријателски за кожата и еластичен. Зашиен лак на грбот, дизајн во стилот на патент, стил на пуловер и дизајн на наметка со топка, меки тул од тантела и памучна постава, меки полите од тул, прекрасен фустан. Повод - - - Фотосесија, Матурска, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, Денот на Благодарноста, Натпревар За Убавина, Косплеј, Цветна Девојка и секоја друга посебна пригода. Ве молиме рачно измијте во ладна вода и исушете. Не избелувајте, пеглајте или сушете. Табелата со големини е само за општа референца. За најточно вклопување, препорачуваме да проверите детални мерења пред купувањето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата