• Ново
Се прашуваат девојки на нација велур со големина на фустани 4- & плус

Се прашуваат девојки на нација велур со големина на фустани 4- & плус

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Без напор стилски и елегантен за специјални прилики, овој фустан од девојки од чудо нација Велур е совршена еднострана облека за нејзината гардероба. Со мек дизајн на велур, овој фустан на девојчињата има нивото на здолниште со детали за расипување и деликатно тресење за посебен стил. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина со тресење на рамената. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Нивото здолниште со трим на шутница. Докажано дете тешко : навестување за истегнување за дополнителна удобност. Девојки велур се облекуваат од чудо нација.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата