• Ново
Единствено ранец на ранец на гориво, принт на морнарицата шестоаголник

Единствено ранец на ранец на гориво, принт на морнарицата шестоаголник

DEN 302.08

Износ
Това е достапна

Ранецот со унисекс на унисексот на горивото е направен за секоја пригода, од училницата до ден на авантура. Неговите ленти за рамо на рамо обезбедуваат поддршка и удобност, а страничните џебови со лесен пристап овозможуваат хидратација во движење. Пространиот ентериер ги држи сите ваши потреби, вклучувајќи го вашиот лаптоп или таблет (до 17,5 "). Лесен избор за училиште или забава за време на викендот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезено. Надворешни димензии : 18 "H x 13,5" W x 7 "D. Ширина се мери низ дното на ранецот . Надворешни карактеристики : две странични џебови за хидратација на решетки; две прегради на предните патенти; 17.5 ”лаптоп; џеб од патент; подложен грб за дополнителна удобност. Рачки : горната веб -рачка; прилагодлива, ленти за рамо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата