• Ново
Девојките за чудо нација влечат карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

Девојките за чудо нација влечат карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Малку функција, многу мода! Овие шорцеви за повлекување од Wonder Nation ја покриваат, со лесна ткаенина од постелнина и зрачење за да создадат ласкави, опуштени драпени и удобни карго џебови за зачувување на нејзините мали предмети. Замазот на половината нуди лесно вклучување и удобно вклопување. Совршен избор за денови за одмор и обични денови, во удобен дво-пакет за градење на инстант гардероба. Само на. Материјал : 53% постелнина/47% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете со засрамено половината. Ocketsебови : 2 товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Лесна ткаенина; Декоративна вратоврска на половината. Девојките се повлекуваат од шорцеви карго 2-пакет од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата