• Ново
САМОСТОЈНИ Шарм За Глава Соја Клип За Коса Во Форма На Грав Шарми Сам Занаетчиски Материјали

САМОСТОЈНИ Шарм За Глава Соја Клип За Коса Во Форма На Грав Шарми Сам Занаетчиски Материјали

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Опис. Дали барате креативен и исклучителен сам шарм? Овој производ ќе биде ваш добар избор. Креативниот дизајн на форма на соја го прави повеќе декоративен и попрактичен. Може да биде широко користен во изработката на шамии и други занаети самостојно. Можете исто така да го користите како декор. . Карактеристики. - Боја : Зелена. - Материјал : пвц . - Големина : околу 6, 70Х1, 50Х1, 00см/2, 63Х0, 59Х0, 39инч. - Забелешка : доаѓа во случаен стил. . - Изработен од премиум пвц материјал, безбеден е за употреба и издржлив, може да се користи со доверба. - Деликатниот дизајн изгледа прекрасно и уникатно и може многу добро да го привлече вниманието на луѓето. - Со широк спектар на апликации, тоа е одлична сам декорација ЗА фиба, штипки за коса, наметка итн. - Може да се користи како украсен украс, убав декор за шноли. - Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење. Изработен од врвен пвц материјал, безбеден е за употреба и издржлив, може да се користи со доверба. Деликатниот дизајн изгледа прекрасно и уникатно и може многу добро да го привлече вниманието на луѓето. Со широк спектар на апликации, тоа е одлична сам декорација ЗА фиба, штипки за коса, наметка итн. Може да се користи како украсен украс, убав декор за шноли. Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата