• Ново
Потписи структурирана капа од бејзбол стил, сива црна, голема екстра голема

Потписи структурирана капа од бејзбол стил, сива црна, голема екстра голема

DEN 255.20

Износ
Това е достапна

Оваа потпишување бејзбол капа во форма на ранџер е одлична за еден ден зад риболовната шипка, или ден на отворено со пријателите и семејството. Предниот центар на круната има извидник лепенка против структурирани предни панели. Панелите за назад мрежи се дишат за летните месеци, додека Flex Fit Classure нуди цел ден удобност. • форма на ренџер. • 6 панел. • Мал претходно затворен стакло. • Меч за дишење назад. • Лесна. • Flex Fit Fabric. • Лепенка за извидници на предниот центар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата