• Ново
Бои Компатибилен со Бмв 5-Серија Точно Натпревар Допир Спреј Боја Јасен Палто Прајмер И Про Првично Комплет

Бои Компатибилен со Бмв 5-Серија Точно Натпревар Допир Спреј Боја Јасен Палто Прајмер И Про Првично Комплет

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Нашиот оем точен натпревар бмв (390 Кралски Црвен Металик) бојата за допир со спреј за автомобили е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ бмв. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазен спреј на пазарот. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот КОД ЗА Боја НА ЛЕКСУС" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за спреј за допир на автомобилот можат да поправат секаков вид оштетување на бојата на ВАШИОТ ЛЕКСУС. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. Бмв (390 Кралски Црвен Металик) Спреј Боја/1к Јасно/Буквар/Прокит комплет вклучува : Комплетен комплет за поправка на сите оштетувања . Аеросол Спреј Боја 12 мл . Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл . Аеросол Прајмер 10 мл . Премиум Прилагодлива Млазница На Вентилаторот . Пар Нитрилни Ракавици . 1 лист 320 & 600 ронки 3М ШКУРКА . 1 Ролна Од 3М Автомобилска Лента за Маскирање . 2 мл Восок И Отстранувач На Маснотии. Кит и Распрскувач . Спреј Може Да Предизвика Зафат. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата