• Ново
Starвездата за мажи на Вранглер директно се вклопуваат фармерки со флекс

Starвездата за мажи на Вранглер директно се вклопуваат фармерки со флекс

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Нашата пет starвезда директно вклопена Jeanан со Flex има модерно директно вклопување низ седиштето и бутот сега со навестување на истегнување. Дизајнирано со Flex For Comfort Technology да се движи со вас за цел ден удобност, ова се совршени фармерки за секојдневно носење. Директно вклопување седи на природна половината. Затворање на копче и патент. Prontебови од предни лажички. Назад џебови гледајте џеб. Една година гаранција. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler . Материјал : 99% памук 1% спандекс, мешавина од памук.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата