• Ново
Ексклузивни домашни завеси Елеонор завеса и финален сет, прилагодлив 66 -120

Ексклузивни домашни завеси Елеонор завеса и финален сет, прилагодлив 66 -120

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Ексклузивните домашни завеси Елеонор прозорец завеса и финален сет нудат модерен изглед на вашите прозорци со своите финални финалиња на Глобус. Ironелезната шипка со дијаметар од 1 "со дијаметар ќе смести многу големини на прозорецот и панели за завеси со разни врвови. Модерен изглед : Елеонор прозорецот за завеси за завеси и финалето поставено во златна завршница нуди шик, модерен изглед за вашиот прозорец dà © cor со половина од половина -Калелни финалиња на глобус . сетот вклучува : една (1) три-парчиња прилагодлива шипка, две (2) финалиња, две (2) фиксни загради за проекција на длабочина од 3,5 ”и хардвер за инсталација со упатства . Прилагодлива структура : Прилагодлива должина на завесата за завеси се протега од 66 до 120 инчи. Сместува низа ширини на прозорецот . Финансии : Вклучува две (2) 2,5 "со дијаметар со дијаметар од полу-чиста топки кои додаваат елегантен и стилски допир на вашиот декор на прозорецот . Трајни прачки : Цврсто, железо Мерки за прачка со дијаметар со 1 "и може да се користат за да се обесат разни ткаенини и панели за завеси, вклучително и громски врвни панели за завеси, драперии со џебови на шипки и табулатори на задниот дел, способни да поддржуваат потешки ткаенини до 20 фунти . Лесна нега : Избришете ја чистата со сува крпа; Избегнувајте чистачи на домаќинствата и груби абразиви.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата