• Ново
Бохнинг Блејзер Ванес Неон Жолта Пк

Бохнинг Блејзер Ванес Неон Жолта Пк

DEN 447.84

Износ
Това е достапна

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и потврдувам дека ќе ги почитувам важечките федерални, државни и локални закони и прописи. Универзална лопатка за употреба со широка глава, самострели и 3д стрелаштво. Дизајнот со висок профил, кратка должина овозможува подобрена стабилизација на стрелките. Мерки 2 " во должина,.6 " во висина, и 6 зрна во тежина. Bohning Блејзер Ванес, 2", Неонски Жолта, 1,000-Пакет : 10832-N ЖОЛТА блејзер ванес 2" неонски жолта. Ванес за широки стрели . Лесен за инсталирање. За употреба во сите сурови временски услови. Вклучува 2 жици пијавици. Дизајниран за тишина, точност и постојан лет. Компактен 2 " изградба тежи само 5 зрна. 1.000-пакување неонски жолти 2" лопатки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата