• Ново
Замена На Сијалицата За Фрижидер GLHS68EJPB Фрижидер-Компатибилен Со Сијалицата Фригидер

Замена На Сијалицата За Фрижидер GLHS68EJPB Фрижидер-Компатибилен Со Сијалицата Фригидер

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

3-Пакет Почетна Компоненти Замена за 241555401 Фрижидер Сијалица ЗА ФРИЖИДЕР GLHS68 EJPB1 фрижидер ве Молиме запомнете : ова е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Почетна Компоненти Замена за 241555401 Фрижидер Сијалица ЗА ФРИЖИДЕР GLHS68 EJPB1 Фрижидер. Количина : 3. Материјали со врвен квалитет за трајни перформанси и издржливост. Лесно поправете САМ за мртво светло за фрижидер. Основен Тип : Е26. Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица. Спецификации : 40 W, 120 V.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата