• Ново
Дизни Е Кралот Лав, Ние Сме Ткаени Таписерија Фрли Ќебе, 48 60

Дизни Е Кралот Лав, Ние Сме Ткаени Таписерија Фрли Ќебе, 48 60

DEN 623.04

Износ
Това е достапна

Гушкајте се во Ова дизни е лав гарда " ние сме " ткаени таписерија фрли од страна на северозападниот компанија. Карактеристики кион и пријатели на задебелена црна, жолта, читање и портокалова позадина. Детално, ткаено ќебе за фрлање; украсни реси околу сите рабови; направени Во Америка. Мери 48 W x 60 L.машина за перење. Изработен од 100 проценти полиестер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата