• Ново
vbnergoie Дамиumn И Зима V Вратот Долги Ракави Шиење Sequin Фустан Вечер Фустан Злато Целосна Должина Фустан Вечер Црн Фустан

vbnergoie Дамиumn И Зима V Вратот Долги Ракави Шиење Sequin Фустан Вечер Фустан Злато Целосна Должина Фустан Вечер Црн Фустан

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 57см/22.44" Половината : 66см/25.98" Должина : 88.5 см/34.84" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 57.5 см/22.64" Половината : 70см/27,56" ДОЛЖИНА : 89,5 См/35,24" големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40,94" ракав : 58см/22,83" половината : 74см/29,13" ДОЛЖИНА : 90,5 См/35,63" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" РАКАВ : 58.5 См/23.03" половината : 78см/30.71" должина : 91.5 см/36.02" дамиumn и зима v вратот долги ракави Шевове Фустан Вечер ФУСТАН ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовна Должина На Ракавот : Целосен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Секси Карактеристики : € Материјал Q : изработен е висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. €Карактеристики : V-Вратот, долг Ракав € Големина} : S-XL ®Натпревар Q : фустан со совршена должина само ја поставува вашата совршена фигура,лабава, удобна. `+Прилики : овој фустан е погоден за сите видови прилики за одмор, како што се забава, состанок, бременост, одмор, уличен фустан, коктел забава, секојдневен живот, одмор, патување, па дури и дома. Тоа е удобно, меко, слободно време, едноставно и модерно. Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Фустан ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Половината Должина L 8 12 38 104cm/40.94" 58cm/22.83" 74cm/29.13" 90.5 cm/35.63" Големина : L САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 58cm/22.83" Половината : 74cm/29.13" Должина : 90.5 См/35.63" големина : s-xl кратка венчаница свечени фустани за жени божиќ партија. Материјал : изработен е висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Дете Облека Момче Вечер Фустани. Прилики : овој фустан е погоден за сите видови прилики за одмор, како што се забава, состанок, бременост, одмор, уличен фустан, коктел забава, секојдневен живот, одмор, патување, па дури и дома. Тоа е удобно, меко, слободно време, едноставно и модерно. Долги Секси Формални Црни Фустани За Жени Свечена Морнарица Долги Ракави Фустани За Жени. Пакетот вклучува Црни Свечени Наметки и Вечерни Фустани Должина На Подот Темно Сина Матурска облека Долго. Карактеристики : V-Вратот, Долг Ракав Чипка Фустан Бизнис Формални Фустани За Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата