• Ново
Хесуно Машки Наметки Лесни Машки Етнички Облеки Лабава Цврста Долга Ракава Лабава Гроздобер Фустан Кафтан

Хесуно Машки Наметки Лесни Машки Етнички Облеки Лабава Цврста Долга Ракава Лабава Гроздобер Фустан Кафтан

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Големина : S Биста : 114cm/44.9" Рамо До Ракав : 72cm/28.3" Половината : 116cm/45.7" Должина : 146cm/57.5" Големина : М Биста : 120cm/47.2" Рамо До Ракав : 73cm/28.7" Половината : 122cm/48.0" Должина : 148cm/58.3" големина : l биста : 126cm/49.6" рамо до ракав : 74cm/29.1" половината : 128cm/50.4" должина : 150cm/59.1" големина : xl биста : 132cm/52.0" рамо до ракав : 75cm/29.5" половината : 134cm/52.8" должина : 152см/59.8" машки етнички наметки лабави Цврсти долги ракави лабав гроздобер фустан кафтан опис на производот : бидете во центарот на вниманието во овој секојдневен тенок кафтан за мажи. е фокусирајте се на дизајнот, е секојдневна облека диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фитсилхуета.Сезона : Лето : Менокација : Дневно, Секојдневно Материјал : Памук,Полиестерпатернтип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : Фитстура до големина дебелина : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1x фустан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете ни порака. [машки облеки лесни ] Бидете во центарот на вниманието. [долг ракав фустан ] овој обичен тенок кафтан за мажи. Едноставноста е. [долг фустан со ракави ] Се Фокусира на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабаво вклопување. [долг ракав долг фустан ] Силуета. Сезона : Лето. [облечи долг ракав ] Пол : Мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата