• Ново
Женски Секси Чипка Момчешки Шорцеви Засилувачки Влошки Обложени Гаќи Долна Облека

Женски Секси Чипка Момчешки Шорцеви Засилувачки Влошки Обложени Гаќи Долна Облека

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Спецификации : .  Декорација : Никој. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Спандекс. Тип на пораст : низок Пораст. Материјал Состав : памук најлон спандекс. Број На Модел : Контролни Гаќички. Тип На Гаќи : Момчињакратко. Име на брендот : WJ. Стил : Секси. Вклучен пакет : . 1 * Контролни Гаќи.  . Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. 1. Функција : Подобрување на задникот, стомакот, спречување на светлина, пластична половина. 2. Материјал : најлон + спандекс. 3.Стил : Контролирајте ја долната облека, колковите и колковите, зголемете го половината, шпоретот, стомакот и стомакот. 4. Обликот на целото тело го прави вашиот стомак да изгледа поцврст, посоодветен и обезбедува цврста контрола врз стомакот. Кога станува збор за корсети, најчестиот фокус е на вашиот стомак. 5. Дизајн со висок струк, шорцеви за компресија на бутовите стилскиот дизајн прави да изгледате добро во секој фустан или фустан, за да бидете посигурни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата