• Ново
FEL-Provoe 8265PT-FEP8265PT - ГЛАВА ЗАПТИВКА BBF 68-85

FEL-Provoe 8265PT-FEP8265PT - ГЛАВА ЗАПТИВКА BBF 68-85

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

3/4 инчен Пумпа За Масло Со Голем Волумен и Пикап за Мотори Со Мали Блокови Шеви има тркачка пумпа за масло со голем волумен. Тоа е големина мерки на.75 инчен диа. Со влезна длабочина од 8,25 инчи Моросо Пумпа За Масло-Надворешна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата