• Ново
Горила Автомобилски 41138ХТ Желад Испакнати Топлински Обработени Навртки ( 1. Конец

Горила Автомобилски 41138ХТ Желад Испакнати Топлински Обработени Навртки ( 1. Конец

DEN 1784.80

Износ
Това е достапна

Горила Автомобилската нуди целосна линија на навртки за навртки за речиси секоја апликација. Горилата навртки се тројно хромирани и прецизно дизајнирани за да ги исполнат или надминат спецификациите на производителот. Можете да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Опции за секое возило. Се грижи за внатрешен и надворешен стил. Ја подобрува функционалноста и изгледот. Издржливи и сигурни производи по одлични цени Карактеристики Желад испакнати топлински обработени навртки. 100 по кутија. Спецификации Големина На Конец : 12 мм х 1,5 мм. - ШКУ : КСАО184942.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата