• Ново
кеусн гел пенкало за лак за нокти мл флеш пенкало за маникир за нокти, алатка за нокти за нокти, без дно и врвно обложени женски потреби молив за нокти 5мл

кеусн гел пенкало за лак за нокти мл флеш пенкало за маникир за нокти, алатка за нокти за нокти, без дно и врвно обложени женски

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Гел Пенкало За лак За Нокти 5 Мл Флеш Пенкало За Маникир За Нокти, Алатка за Нокти За нокти, Без Дно и Врвно Обложени Женски Потреби Молив за Нокти 5млтоа е многу едноставно пенкало, елиминирајќи го досадниот процес. 3 до 1, изменете ги ноктите.Тип : Впие-оф УВ ГЕЛ лак, нема потреба да се користи со врвот база слој, лек СО УВ ЛЕД светилка.Идеален за создавање сопствен прекрасен дизајн на уметност за нокти на ноктите на прстите или прстите.Погоден за употреба со други производи за уметност на ноктите. Боите може да се користат на различни површини како што се клинци, хартија и други уметнички дела.Може да се користи на вештачки нокти, како и на природни нокти. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Карактеристики : Здрава и еколошка состојка.Висококвалитетен и професионален лак за натопување, но најниска цена.МОЖЕ да се излечи СО ЛЕД И УВ ламплонг кои траат најмалку 3 недели, убавина и супер светли нокти за вас.Лесно отстранување, само во минута.Спецификации : Тип На Ставка : ноктите гел лак Пенкало НЕТО СТ : 5млнов : Овој Гел е Полски Гел Пен1.Ако сакате повеќе боја, треба да ја додадете количината.2.Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои причини како што се рефлексија на бојата во осветлувањето на мониторот,позадината итн.Пакетот вклучува : 1 х Пенкало за лак за нокти 100% сосема нов и квалитетен, сите изработени од врвни материјали обезбедуваат неверојатно чувство. Не фрлајте ја косата и не ја повредувајте кожата. Суровост Слободен и Вегански-нашите производи никогаш не се тестираат на животни. Пол : Женски. Возраст : Возрасни. Производи погодни за животната средина со здрава состојка, низок мирис, НЕТОКСИЧНИ. Искрена Услуга-Ако имате какви било проблеми со овој производ, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Среќен шопинг!!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата