• Ново
Крест Про-Здравствени Фази Наоѓање Дори Паста За Заби, Меурчиња Вкус 4. оз

Крест Про-Здравствени Фази Наоѓање Дори Паста За Заби, Меурчиња Вкус 4. оз

DEN 217.92

Износ
Това е достапна

Пакет од 4 ЗА УПЦ : 037000951292паста За Заби Со Пронаоѓање на ликовите На Дизни е совршена детска паста за заби за вашите сопствени мали истражувачи. Не само што вкусот на меурчиња ќе ги натера децата да се радуваат на четкање, туку пастата за заби ќе се грижи за нивните заби и ќе помогне да се заштитат од шуплини. Оралните Фази на крест-Б им помагаат на децата најдобро да ги четкаат со производи дизајнирани да поддржуваат здрава орална хигиена. Затоа, добијте Орални Фази На Сртот за да им помогнете на вашите малечки да практикуваат соодветни навики за орална нега што ќе им траат цел живот. Децата ќе сакаат само да продолжат со четкање, само продолжете со четкање, само продолжете да четкате Со забавниот вкус На меурчиња Ефективна заштита На шуплината Кај дете-тестирана блага формула За гел Нежна На Забната глеѓ Детска паста За заби за деца и мали деца на возраст од 2 Години лесно стискање стоечка цевка значи помалку неред Во Мијалникот Во бањата Состојки : Активни Состојки : Натриум Флуорид 0,243% (0,15% w/v флуорид јон) неактивни состојки : сорбитол, вода, хидрирана силика, натриум лаурил сулфат, трисодиум фосфат, Целулоза Гума за Џвакање, вкус, натриум фосфат, натриум сахарин, карбомер, црвено 28 пакување од 4 за упц : 037000951292.Сртот Про-Здравствени Фази Паста за заби со наодите на Дизни дори ликови е совршена детска паста за заби за вашите сопствени мали истражувачи. Не само што вкусот на меурчиња ќе ги натера децата да се радуваат на четкање, туку пастата за заби ќе се грижи за нивните заби и ќе помогне да се заштитат од шуплини. Оралните Фази на крест-Б им помагаат на децата најдобро да ги четкаат со производи дизајнирани да поддржуваат здрава орална хигиена. Затоа, добијте Орални Фази На Сртот за да им помогнете на вашите малечки да практикуваат соодветни навики за орална нега што ќе им траат цел живот. Децата ќе сакаат само да продолжат со четкање, само продолжете со четкање, само продолжете да четкате со забавниот вкус на меурчиња . Ефикасна заштита на шуплината во формула за благ гел тестирана за деца . Нежно на забната глеѓ . Детска паста за заби за деца и мали деца на возраст од 2 години . Цевката за стискање што лесно се стиска значи помалку неред во мијалникот во бањата . Состојки : Активни Состојки : Натриум Флуорид 0,243% (0,15% w/v Флуорид Јон) Неактивни Состојки : Сорбитол, Вода, Хидрирана Силика, Натриум Лаурил Сулфат, Трисодиум Фосфат, Целулоза Гума За Џвакање, Вкус, Натриум Фосфат, Натриум Сахарин, Карбомер, Црвена 28.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата