• Ново
Црна гума покритие Загрозени Морска Желка Племенски Црна До

Црна гума покритие Загрозени Морска Желка Племенски Црна До

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Ако барате Додатоци За Надворешни Автомобили, капакот на гумата е добар додаток. Капаците на гумите само дадете изјава и привлечете внимание. РЕЗЕРВЕН КАПАК НА ГУМАТА : 29 " големината на Капакот На Резервната Гума е вообичаена за кампери, скокачки прозорци, приколки и Мали Компактни Теренци за Кросовери. 14 "и 15" големини на тркалата најчесто. КВАЛИТЕТ : Капаците на Тркалата се Печатат во САД користејќи мастила со издржлив квалитет и дојдете до вас брзо!. БЕЗБЕДНОСТ и ЗАШТИТА : Заштитете го капакот на резервната гума од УВ зраци на сонцето и други временски услови. Печатено СО Ув Издржливо Мастило-Вклучува Вградени Безбедносни Шипки-додадете своја брава за дополнителна безбедност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата