• Ново
Пурина бентива пилешка морков со влажна храна за кучиња, ракави од Оз

Пурина бентива пилешка морков со влажна храна за кучиња, ракави од Оз

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Пурина бензивна пилешка морков со влажна кучиња, донесете возбудлива сорта и подобрена исхрана на менито на вашите кучиња со Пурина Бениуни нанесена паштета со вистинско пилешко, моркови и паштета за храна со влажна кучиња од спанаќ. Ние ја заработуваме оваа храна за кучиња со паштети со вистинско пилешко за да помогнеме да се создадат вкусни оброци со задоволувачка текстура. Оваа храна за кучиња за возрасни Purina е нанесена со рибино масло за кучиња за имунолошка поддршка и исто така содржи вистински моркови и спанаќ што можете да ги видите. Додека оваа паштета за храна за кучиња е преполна со вкус и исхрана, ние го правиме без вештачки бои, вкусови или конзерванси. Храната за кучиња Пурина е 100 проценти целосна и избалансирана за возрасни кучиња. Пурина бентива пилешка морков со влажна кучиња, 3 мл ракави (3 пакувања) Оваа храна со високи протеини од пурина е нанесена со рибино масло за да помогне во поддршка на здрав имунолошки систем и е направена со вистинско пилешко и мешавина од видлив зеленчук, вклучувајќи моркови и спанаќ . Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси во оваа безобразна паштета за храна за кучиња. Влажната храна за кучиња со влажна паштета има месна, лесна за текстура и е одлична како самостоен оброк или како вкусен миксер кога се додава во неговата омилена кибл. 100 проценти целосна и избалансирана храна за кучиња за возрасни кучиња со инфузија на рибино масло за кучиња. Пурина храна за кучиња за возрасни гордо произведена во фасилити во сопственост на Пурина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата