• Ново
И Машка Перница Ниско Намалување Чорап, Пакет

И Машка Перница Ниско Намалување Чорап, Пакет

DEN 199.68

Износ
Това е достапна

Доживејте ја крајната удобност СО И1 Машки Амортизирани Чорапи со Низок Крој. Дизајниран имајќи го предвид спортистот за супериорна удобност и вклопување, И1 обезбедува чорап за изведба што испорачува. Изграден со меко, кадифен подножје, овој дванаесет пакет чорапи ги перничи вашите стапала и додава заштита за апсорпција на удар и намалување на триењето. Овие издржливи спортски чорапи вклучуваат функција за удобно истегнување за одржливо, сигурно вклопување. 12-пакетот вклучува : 12 пара чорапи со низок крој. Големина На Чевли 6-12. Компресија на лакот за дополнителна поддршка. Амортизиран ѓон за дополнителна заштита и удобност. Нема гроздобер дизајн. 95% Полиестер. 5% Спандекс. Машина за перење. И1 12-Пакувајте Амортизирани Чорапи Со Низок Крој За Мажи. Земја На Потекло : Кина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата