• Ново
Деца Предучилишно Рано Образование Учење Играчки Чувствував Број Загатка Сортирање Монтесори Играчки За Мали Деца Форма Сортирач Броење Игра За Возраст Годишни Д

Деца Предучилишно Рано Образование Учење Играчки Чувствував Број Загатка Сортирање Монтесори Играчки За Мали Деца Форма Сортирач

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Спецификации : . Производ : Филц Едукативни Играчка Во Собата . Материјал : Филц . Големина : 30*32СМ/11.81*12.60 инчи . Карактеристики : . 1.Прифатете природен материјал од волна, пријателски за кожата и безбеден за вашите деца. . 2.Светлите и живописни бои лесно можат да го привлечат вниманието на вашето малечко. . 3.Може да се користи за учење броење броеви и како да се направи собирање и одземање на интересен и забавен начин. . 4.Идеална едукативна играчка за подобрување на интеракцијата родител-деца и интелектуалниот развој, слободно уживајте во слободното време заедно. . 5.Перат и санитарни за чистење и одржување без напор, можете да го користите постојано со издржливи перформанси, економични и практични. . Вклучен Пакет : . 1 * Чувствував Едукативни Играчка Во Собата(Како Што Е Прикажано На Сликата) . Забелешка : . Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење. Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.Благодарам! Вежбајте обука за когнитивни и практични способности на децата. Меките материјали се нетоксични и невкусни. Не постои лепило на грбот, а броевите се светли шарени. Може да се чисти и одржува чист, и може да се користи многу пати. Број Рачно Изработени Дете Математика Настава Учење Играчка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата