• Ново
Хард Бонбони Мат-ахолик Кадифе Липкол И Лагер Бонбони Продавница

Хард Бонбони Мат-ахолик Кадифе Липкол И Лагер Бонбони Продавница

DEN 111.68

Износ
Това е достапна

ЦВРСТА БОНБОНА Мат-Ахолична Кадифена Мус Боја На Усните Со бонус мат-ахолична Кадифена Мус За Усни Мат-Ахоличен Кадифен Мус Комплет за Боја на Усните вклучува и мат течна боја на усните и бонус што одговара на усните за совршен излив. Матахолната Боја На Усните е удобна хидратантна мат течна боја на усните која трае со часови. Матахоличниот Лагер за Усни се лизга непречено; создавање дефиниција за усни, продолжено абење и помага да се спречи пердуви и крварење. • Мат-ахоличен Комплет За Усни Вклучува о Мат-ахолична Боја на Усните о Бонус! Соодветна Мат-ахолична Лагер За Усни • двете формули нудат : о Мазна мат завршница о боја Со Висок Пигмент о трајна боја О Удобно носење о прецизен апликатор за лесна примена • Достапен во 18 нијанси • Без Суровост • Веган • Тврди Бонбони Без Глутен Мат-ахоличен Кадифен Мус Мат Течен Кармин/Комплет За Боја На Усните За Усни (Изберете Боја).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата