• Ново
Вокер 921- Единствениот калем се вклопува во Изберете: 2004- Volkswagen Touareg, 2004- Volkswagen Phaeton

Вокер 921- Единствениот калем се вклопува во Изберете: 2004- Volkswagen Touareg, 2004- Volkswagen Phaeton

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори на моторот и ги опслужува потребите на светскиот автомобилски центар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме OEM стандардите и спецификациите. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се обезбеди дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, наставни листови и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат комплети за поправка на карбуратори и гориво, сензори за кислород и други производи за управување со моторот, како што се сензори за позиција на гаснење, сензори за камера и коленесто вратило, инјектори на гориво, жици на свеќи и дихтунзи. Како овластена компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. (В) 2022 Walker Products Inc. Сите права се задржани. Walker 921-2233 единечен калем се вклопува Изберете : 2004-2006 Volkswagen Touareg 8 Cyl 4.2 L 2004-2006 Volkswagen Phaeton 8 Cyl 4.2 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата