• Ново
Трендови Меѓународен Демон Убиец Ѕид Календар

Трендови Меѓународен Демон Убиец Ѕид Календар

DEN 239.68

Износ
Това е достапна

Повикувајќи ги сите љубители на аниме! Земете ги рацете на Овој Календар За Убиец На Демони во 2024 година во кој се прикажани сите ваши омилени ликови од Хит јапонската аниме манга серија. Датумработи Ѕидните Календари имаат календарска страница за секој месец од 2024 година, како и последните четири месеци од 2023 година. Секој месечен распоред на календарот има доволно простор за обележување важни датуми или запишување белешки за потсетување - што ги прави совршени за да останат организирани и продуктивни во текот на целата година. 2023-2024 Календари направете одличен подарок за секој на вашата листа! Овој Ѕиден Календар За Убиец На Демони во 2024 година содржи месечни страници за јануари до декември 2024 година, како и последните 4 месеци од 2023 година. Вклучува 13 висококвалитетни слики отпечатени на премиум хартија. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми – совршено за закачување на ѕид, табла од плута или огласна табла дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски. Димензиите на календарот се 12 "х 12".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата