• Ново
Калико Животни-Виолетова Облека

Калико Животни-Виолетова Облека

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Комплетот За Облекување (Виолетова И Розова) е комплет фустани за фигури на мајка и девојка. Фустаните се уредно сошиени со елегантна сатенска ткаенина. Секој фустан има прекрасен златен додаток. Дополнувањето на боите и убавата обвивка за мајката ги комплетираат овие прекрасни облеки"одење во град". Се препорачува за возраст од 3 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. * Комплетот За Облекување (Виолетова И Розова) е комплет фустани за фигури на мајка и девојка • • Фустаните се уредно сошиени со елегантна сатенска ткаенина. • Секој фустан има прекрасен златен додаток, а мајката има обвивка. • За деца на возраст од 3 и повеќе години.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата