• Ново
Пинк Леопард Дама Волна Плетена Шапка Жена Топла Плетена Модна Бобинка За Aut Зима

Пинк Леопард Дама Волна Плетена Шапка Жена Топла Плетена Модна Бобинка За Aut Зима

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис. Ова е модна жена чувајте топло плетени за зима. Изработен од врвен материјал кој е удобен и мек. Многу пријатно, ви дава трајна топлина и мекост. Една големина најмногу одговара. Оваа зимска шапка може да се протега и погодна за повеќето жени. Дајте ви најдобро искуство за носење. Совршен е за активности на отворено, како што се патување, пешачење или едноставно изгледање модерно. Функција. - Боја : Розова. - Материјал : волна. - Големина : Околу 23х20х1см. - Оваа топла капа е совршен подарок или додаток за зимските месеци. Одличен додаток за внатре и на отворено. - Една големина најмногу одговара. Оваа зимска шапка може да се протега и погодна за повеќето жени. - Убава зима илиumn ве прави повеќе шармантни, атрактивни модни и шик. - Применливи сцени : прослава На Годишнината, фестивал, планирање на односи со јавноста, роденден. - Погоден за есенско и зимско носење, може ефикасно да ја игра улогата на топлина. - Одличен подарок за вашата девојка или семејство. Оваа топла капа е совршен подарок или додаток за зимските месеци. Одличен додаток за внатре и на отворено. |Една големина најмногу одговара. Оваа зимска шапка може да се протега и погодна за повеќето жени. |Убавата зима илиumn ве прави пошармантни, привлечни модни и шик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата