• Ново
Црвена И Црна Апстрактна Уметничка Област Килим, Црвени Графити Сликарство Затворен Тепих, Удобен Мек Килим За Дневна Соба Спална Соба Момче Девојка Декор 5'3 6'7

Црвена И Црна Апстрактна Уметничка Област Килим, Црвени Графити Сликарство Затворен Тепих, Удобен Мек Килим За Дневна Соба Спална

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја предвид разноврсноста, нашиот тепих совршено се комбинира со секој стил на мебел. Без разлика дали вашиот простор е модерен и елегантен или рустикален и пријатен, нашиот килим додава елеганција на секоја средина. Од станови до семејни домови, тоа е совршен избор за секое домаќинство.Карактеристики : теписите се изработени од висококвалитетни ткаенини, кои се апсорбирачки, меки и пријателски за кожата и имаат благо чувство на рака и нема да исчезнат по долго перење.Дизајнот на карактеристиките на тепихот прифаќа технологија ЗА печатење со 3д мастило.силна тродимензионална смисла различни модели, нов дизајн, не-бледнее, трајни и јасни.Мекиот материјал ја намалува бучавата при одење и создава тивка средина за вас. Килимите од областа му нудат на вашето семејство мирно засолниште за одмор на телото и умот по бурниот ден.Широко се користи во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, балконот, станот, студентскиот дом итн. Исто така, може да биде внимателен подарок за вашето семејство и пријатели. Разновиден Дизајн : Нашиот килим го надополнува секој декор и додава пријатен допир во вашата соба, што го прави идеален тепих за вашиот дом, канцеларија или студентски дом. Издржлив Материјал : Изработен од висококвалитетни влакна, нашиот килим е долготраен, без пролевање и лесен за одржување, обезбедувајќи ви долгогодишна употреба. Меко и Удобно : Стапнете На нашиот мек килим и почувствувајте ја плишаноста на вашите стапала. Ги одржува прстите топли за време на студеното време и го смирува вашето тело додека стоите или седите. Лесно За Чистење : Збогувајте се со комплицираните рутини за чистење. Овој килим е лесен за чистење и одржување, што го прави практичен избор за зафатени домаќинства.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата