• Ново
Сандали Жени Отворено Пета Клин Слободно Време Дише Обични Влечки Папучи Чевли

Сандали Жени Отворено Пета Клин Слободно Време Дише Обични Влечки Папучи Чевли

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Сандали Жени Отворено Пета Клин Слободно Време Дише Обични Влечки Папучи Чевли Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Широк Стапало : 9см/3,5" Големина : 39 Сад : 8 Велика Британија : 5,5 еу : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" Широк Стапало : 9-9, 5 см/3,5-3,7" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25СМ/9,8" Широк стапало : 9,5 см/3,7" големина : 41 Сад : 9 Велика Британија : 6.5 Еу : 39.5 Цн : 255 нога должина : 25.5 СМ/10" НОГА ШИРОК : 9.5-10СМ/3.7-3.9" големина : 42 сад : 9.5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 Нога Должина : 26см/10.2" НОГА ШИРОК : 10СМ/3.9" овој пар чевли е многу погоден за одмор Дома, Патувања И Прилики Во Канцеларијата НА Компанијата, Може ДА Го Тргне Вашиот Темперамент, Може ДА Се Совпадне СО вашата капа, ВРВ, ЗДОЛНИШТЕ,ПАНТАЛОНИ, ДАЛИ ВАШАТА ГАРДЕРОБА Е ДОБАР ПРИДРУЖНИК. Дојдете и изберете ги вашите омилени чевли! Повод : овој чевел е погоден за дома, канцеларија, забава, клуб, танц, училиште, патување и други прилики, но исто така погоден за Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, враќање на училиште и други празници. Стил : овие чевли користат уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да го поттикне вашиот темперамент. Материјали : чевелот е направен со удобни, лесни безбедносни материјали кои не се грижат дали ќе ви ги повредат стапалата. Чистење : ве Молиме користете четка со мека текстура за чистење, не користете топла вода, белило, итн. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата