• Ново
1: Луѓе Фигурини Модел, Селфи Луѓе И Модел На Куче Автомобил Модел Фигурини Диорама Сцена Распоред Црвено, Луѓе Висина: Црвено

1: Луѓе Фигурини Модел, Селфи Луѓе И Модел На Куче Автомобил Модел Фигурини Диорама Сцена Распоред Црвено, Луѓе Висина: Црвено

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Опис : фигурините за селфи луѓе се совршени за колокација на сцени од 1/64 скала.Смола селфи луѓе И Куче Карактер Модел За Изгледот Додатоци.Минијатурни Луѓе Фигурини, рачно насликани, со висока прецизност и одлична изработка.Погоден за распоред на Сцена од 1/64 диорама, распоред на модел на автомобил, декорација на маса од песок, минијатурен декор на куклена куќа, МОДЕЛ НА УЛИЧНА Сцена, сцена на модел на автомобил, итн.Бројките на моделот изгледаат вистински и издржливи, ја прават сцената пореална.Спецификација : Материјал : Табела За Ресинизација : Луѓе Висина : 1,5 см/0,59 инчи Пакетот Вклучува : 2x 1/64 Женски Фигурини1x 1/64 Машки Фигурини1x 1/64 Фигурини За Кучиња Забелешка : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен шопинг!Задоволството на клиентите е наша примарна грижа. Ако производот е некако испукан или скршен за време на испораката, слободно контактирајте не. Ќе се потрудиме да ви дадеме задоволително решение. 1 : 64 селфи Луѓе и Модел на кучиња. Селфи Луѓе Фигурини За Минијатурни Сцени. Луѓе Бројки 1 : 64 Скала Модел Мали Луѓе.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата