• Ново
Коаезне Дупка Притиснете Силиконски Мраз Решетка Сферични Мраз Топката Со Капак Мраз Бо Храна Одделение Мраз Создателот

Коаезне Дупка Притиснете Силиконски Мраз Решетка Сферични Мраз Топката Со Капак Мраз Бо Храна Одделение Мраз Создателот

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

36 Дупка Притиснете Силиконски Мраз Решетка Сферични Мраз Топката Со Капак Мраз Кутија Храна Одделение Мраз Создателот. Материјал : силика гел. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 108гр. големина На Пакетот : 25х12х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Чоколадо Топење Тенџере Силиконски Бонбони Калапи Шекерче Стапчиња Разноврсна Употреба : Послужавникот Е Погоден За Правење Коцки Мраз Или Топчиња, А Може Да Се Користи И За Геливација Храна За Бебиња, Сокови, Кафе Или Чај За Подоцнежна Употреба. Неговата Компактна Големина, Исто Така, Го Олеснува Складирањето Во Замрзнувачот Без Да Зазема Премногу Простор. Денот На Вљубените Силиконски Калапи. Функција за притискање : Дизајнот На Пресата На Фиоката Овозможува Лесно Ослободување На Коцките Мраз или Топчињата Без Потреба од Извртување Или Свиткување, Што го Прави Погоден за употреба. Калапи За Хартија. Материјал за храна : Послужавникот е Изработен од Силиконски Материјал За Храна кој е Безопасен, Без Мирис и Безбеден за Употреба во Замрзнувачот. Исто така Е Безбедна Машина за Миење Садови, Што Го Олеснува Чистењето и Повторната употреба. Колекции За Торта Со Инка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата