• Ново
Женски Исечок Сплит Макси Тесен Фустан Без Ракави Без Грб Рушен Долг Фустан Елегантни Фустани За Забави

Женски Исечок Сплит Макси Тесен Фустан Без Ракави Без Грб Рушен Долг Фустан Елегантни Фустани За Забави

DEN 671.84

Износ
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Ново Во Модата. Најсреќно е да си помогнешсе облекуваат убаво секој ден. Карактеристики : . - Едноставен и модерен дизајн за вас. - Меката ткаенина ќе ве направи поудобно . - Покажувајќи го вашиот уникатен шарм. Големина (инч). St Length : t46. 85 t Bust : t30. 71-36. 22пресврт : t22. 83-29. 92t Hip : t30. 71-37. 8. Мt Length : t48.03 t Bust : t32. 28-37. 8пресврт : t24. 41-31. 5t Hip : t32. 28-39. 37. Lt Length : t49. 21 t Bust : t33. 86-39. 37пресврт : t25. 98-33. 07t Hip : t33. 86-40. 94. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Црна/Сина/Кафеава. Шема : Цврста Боја. Стил : Модерен. Деколте : Ремен За Шпагети . Должина На Ракавот : Без Ракави. Големина : С/М/Л. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 Х Партија Фустан Материјал : полиестерска ткаенина, фустанот е мазен и мек, пријателски за кожата и дише, удобен за носење, може да се пере во машина. Стилски : чиста боја шпагети ремен вратоврска отворен грб фустан, ниско-намалување на ракави тенок-фитинзи едно парче со висок пресек, атрактивни и модерни. Повод : фустан за лето, датира, банкет, Денот На Вљубените, роденденска забава, секојдневниот живот, одмор патување, пријатели собир, итн. Три Големини : с/М/Л за жени со различни форми и големини. Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Што Ќе Добиете : 1 х жени се лизга фустан. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата