• Ново
Корпа За Преклопување Сарафани Закуски Корпа Лесна За Садовиo

Корпа За Преклопување Сарафани Закуски Корпа Лесна За Садовиo

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Карактеристики : 1. Собира различни работи и канцелариски материјал, лесен за употреба, заштедува простор и ја одржува вашата област уредна.2. Целосно нови памучни и ленени материјали направени, што е издржливо и цврсто. Лесен и нема да ' рѓа. Лесно за чистење.3. Едноставно без инсталација. Погоден за садови, прибор за јадење, секојдневна употреба за складирање, канцелариски материјал, шминка, ткиво итн.4. Совршена Корпа За организирање козметика, уметнички и занаетчиски материјали и . повеќе. Погоден за сите прилики за складирање, едноставен и елегантен. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : памук и постелнина : како што е прикажано на сликата боја/Стил : како што е прикажано На сликата Корпа За Преклопување На Канти Закуски Кошница Лесна за Садови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата