• Ново
Држач За џогер Самолеплив Симпатичен Држач за Монтирање На Ѕид без Држач За внатрешно Домаќинство Кујна Бања Четка За Чистење Решетка Сива

Држач За џогер Самолеплив Симпатичен Држач за Монтирање На Ѕид без Држач За внатрешно Домаќинство Кујна Бања Четка За Чистење

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис : Корисна Алатка : оваа закачалка за ѕид за лепило може да се користи за држење џогер или метла и сл.Не се лизга : закачалката за ѕид за џогер може цврсто да ја држи рачката за џогер и не се лизга, така што рачката нема лесно да се спушти.Силна Лента : држачот за ѕид за џогер има добра и долготрајна лепливост, нема потреба да се грижите дека лесно ќе падне.Фин Материјал : држачот за џогер е изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и ТПР и е цврст и силен, не е лесно да се оштети.Одговара На Места : држачот за ѕид добро одговара за следниве места : бања, тоалет, тоалет и така натаму.Спецификација : Материјал : АБС, ТПР, Беспрекорна Лента.Боја : Зелена, Сива, Портокалова, Беж, Темно Сина.Големина : Прибл. 6х6х5см/2, 36х2, 36х1, 97инч.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Држач За Џогер. Силна Лента : држачот за ѕид за џогер има добра и долготрајна лепливост, нема потреба да се грижите дека лесно ќе падне. Одговара На Места : држачот за ѕид добро одговара за следниве места : бања, тоалет, тоалет и така натаму. Фин Материјал : држачот за џогер е изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и ТПР и е цврст и силен, не е лесно да се оштети. Не се лизга : закачалката за ѕид за џогер може цврсто да ја држи рачката за џогер и не се лизга, така што рачката нема лесно да се спушти. Корисна Алатка : оваа закачалка за ѕид за лепило може да се користи за држење џогер или метла и сл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата