• Ново
Одморот засолниште на Евгениј Дијамант Тапациран тапациран, полн, јаглен

Одморот засолниште на Евгениј Дијамант Тапациран тапациран, полн, јаглен

DEN 1599.68

Износ
Това е достапна

Остатокот засолниште на Евгени, тапациран тафтирана табла е прекрасен и функционален додаток на секоја спална соба. Со повеќекратни опции за прилагодување на располагање, можете да изберете помеѓу квадратни тафтирани и дијаманти за тафтирани модели, како и шест различни бои : јаглен, беж, црна, крема, сива и морнарица. Нашата табла со низок профил, исто така, одговара на повеќето рамки за кревет и бази и е лесен за инсталирање заради претходно дупчените нозе, две плочи за модификација и опционалните wallидни монтирања. Овој производ е конструиран од цврсто сибирско дрво од Ларх и е поддржан од ограничена гаранција за живот, за да може да се уверите дека ќе трае. Достапно во кралот Кинг/Калифорнија, кралица, полна и близначка/близначка XL. Одморот засолниште Евгенин тапациран со глава со дијамантски метеж, полн, јаглен : Разновидност на бои : Трајната ткаенина инспирирана од постелнина е достапна во шест зачудувачки колорити за да ја надополни вашата естетска : јаглен, беж, црна, крем, сива и морнарица. Изберете ја вашата шема : Достапно во квадратни тафтирани и дијамантски тафтирани обрасци за да можете да бидете сигурни дека ќе ја пронајдете совршената табла. Цврст и издржлив : Конструкција на цврсто дрво обезбедува стабилен и долготраен производ што можете да го уживате во наредните години. Прилагодлива висина : Висината на главата се прилагодува во 2-инчни додатоци кои се движат од 34 инчи до 46 инчи за да се сместат повеќето рамки за кревет и основи. Се вклопува скоро во секој кревет : Овој производ доаѓа со претходно дупчат нозе, плочи за модификација и опционални wallидни монтирања за да ви дадат различни опции за прилагодување. Изберете ја вашата големина : Овие стилски глави се достапни во кралот Кинг/Калифорнија, кралица, Фул и Твин/Близнак XL големини. Лесно поставување : Погодно се испорачува во вашиот дом во една кутија. Гаранција : Поддржана од 2-годишна ограничена гаранција, само чиста само. Спецификации : Собрани димензии на производот : 55.1 "L x 3" W x 45,5 "H; тежи 21,1 фунти. Димензии на пакетот : 57.3 ”l x 21” w x 3.5 ”h; тежи 23,2 фунти. Потребно е собрание. Кликнете овде за да ги видите упатствата за склопување. Материјали : Полиестер, полиуретанска пена, МДФ. Боја на производот : јаглен. Големина на производот : полна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата