• Ново
Колиша Жени Кратки Мини Фустани Екипажот Вратот Резервоарот Фустан Цветни Печатење Лето Плажа Сарафан Лабава Одмор Без Ракави Бела XL

Колиша Жени Кратки Мини Фустани Екипажот Вратот Резервоарот Фустан Цветни Печатење Лето Плажа Сарафан Лабава Одмор Без Ракави

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Резервоар Фустан, Обични Кратки Мини Фустани, Летен Сарафан, Фустани За Нишање Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Шуплива Боја : Бела, Виолетова, Црна, Сина, Црвена Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Кратки Ракави : Сезона Без Ракави : Пролет,Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% Памук 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Секси Боемски Фустан Со Цветни Резервоари. Вратот на екипажот И Шупливиот Дизајн Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Линиски Фустани, Фустан Без Ракави, Цветен Лабав Фустан, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Тенк Фустан, Летни Фустани, Плажа Сарафан, Партија Одмор Фустан, Краток Мини Фустан. Материјал -65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Краток Мини Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Резервоар Без Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата