• Ново
Тобчонп Обични Женски Фустани Сарафани Со Кратки Ракави Со О-Врат Летно Гроздобер Цветно Печатење Лабав Фустан На Плажа Вестидо Феминино

Тобчонп Обични Женски Фустани Сарафани Со Кратки Ракави Со О-Врат Летно Гроздобер Цветно Печатење Лабав Фустан На Плажа Вестидо

DEN 463.84

Износ
Това е достапна

Женски Фустани Круг Вратот Краток Ракав Повик Лабава Лето Печатење Фустани Плажа Опис Материјал : овој фустан е направен со мека и удобна ткаенина која се чувствува нежно на вашата кожа. Материјалот што дише е исто така растеглив, обезбедувајќи совршено вклопување што се движи со вас.Дизајн : направете изјава со овие модерни фустани, со уникатно тркалезно деколте. Силуетата а-линија и ласка на вашата фигура, а надуените ракави нудат разноврсна и кул опција за летната и пролетната сезона.Појавување : Облечете Го Со потпетици и накит за изјава, или чувајте го лежерно со шарени слајдови, симпатична чанта и забавна капа. Овој фустан е задолжителен за вашата летна и пролетна гардероба!Прилики : овој фустан е совршен за секоја пригода, без разлика дали се облекувате за ноќно излегување или го одржувате секојдневен еден ден во канцеларија. Доволно е разноврсна за секојдневно носење, одмори, забави, коктели,свадба, дипломирање, па дури и плажа. Можете да го носите на различни настани и прилики. информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Должина На Полиестер : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки Во Женскиот Фустан 1-3cm Size USUKEUBust Shoulder Waist Hiplengths483496cm/37.80"30cm/11.81"94cm/37.01"112cm/44.09"90cm/35.43"M61036102cm/40.16"31cm/12.20"100cm/39.37"116cm/45.67"92cm/36.22"L81238108cm/42.52"32cm/12.60"106cm/41.73"122cm/48.03"94cm/37.01"XL101440116cm/45.67"33cm/12.99"112cm/44.09"128cm/50.39"96cm/37.80"XXL121642124cm/48.82"34cm/13.39"118cm/46.46"134cm/52.76"98cm/38.58" ● ЗАБЕЛЕШКА дека Големината е На Сликата, Грашок внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини за да ја одредите Вистинската Големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата