• Ново
1 2 W 62 H Lifetime vinyl, обичен директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks, Musket Brown

1 2 W 62 H Lifetime vinyl, обичен директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks, Musket Brown

DEN 1184.00

Износ
Това е достапна

Нашите обичајни отворени ролетни за лувер даваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Ограничена гаранција за живот. Нема да избледи, пука, искриви или кора. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Додава моментална вредност во вашиот дом. Живописни бои за цел живот на убавина. Прифатлива цена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата