• Ново
Австралија Хокеј На Терен-Олимписки Игри-Рио-Знаме Женски Долги Ракави Сива Маица

Австралија Хокеј На Терен-Олимписки Игри-Рио-Знаме Женски Долги Ракави Сива Маица

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Австралија Хокеј На Терен-Олимписки Игри-Рио-Знаме Женска Маица Со Долги Ракавидвоен зашиен и ребрест врат е супер удобен и издржлив. Етикета без ознаки за дополнително непречено Чувствувајте Дека Луѓето можеби нема да можат да ви го прочитаат умот, но можат да ја прочитаат Вашата Маица! Изразете го вашето внатрешно јас и импресионирајте ги вашите пријатели со овој одличен нов дизајн На Холивудски Конец. Изградени со висококвалитетна, без ознаки, 100% прстен, мека, лесна и дише памучна ткаенина од дрес, имаме дури и двојно зашиени и плетени ребра околу лентата за вратот за дополнителна удобност и издржливост. Графичката предна страна е двојно притисната, обезбедувајќи долготрајна прекрасност што може да се носи со години без избледување или лупење. Одете напред и изразете се со овој прекрасен дизајн на Холивудски Конец денес!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата