• Ново
Ноила Дами Маица Градиент Маица На Екипажот Вратот Маица Жени Бохо Пуловер Долги Ракави Блузи Сина

Ноила Дами Маица Градиент Маица На Екипажот Вратот Маица Жени Бохо Пуловер Долги Ракави Блузи Сина

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Женска Кошула Со Долги Ракави,Обични Широки Врвови За Печатење На Градиент,Лабав Скокач Пуловер Дуксер Тип На Шема : Градиент Стил На Ракав За Печатење : Долги Ракави : Врат На Екипажот/Тркалезна Големина На Вратот : С,М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XLColor : Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,портокалова,Сина Сезона : Пролет,Лето ,umn Есенски Материјал : 90% Полиестер,10% Памучни Прилики : Секојдневни, Канцелариски,Деловни,Основни,Забави,На Отворено,Плажа,Секојдневно Носење, Дружење,Шопинг,Патување,Празнични Карактеристики : 1. Премиум мек материјал, лесен и мек материјал.2. Секојдневна и лабава кошула со тркалезно деколте, едноставна и елегантна.3. Модна боја, спарете ги со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед.4. Погоден за различни прилики, заштедувајќи ви време да најдете облека.5. Фина изработка, лесна за чистење и сушење.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-90% Полиестер, 10% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Градиент На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата