• Ново
Б91хз Памучни Маици За Жени Жени Пролет Лето Зајак Печатени Кратки Ракави О Вратот Маица Врвот Плус Големина Розова, Л

Б91хз Памучни Маици За Жени Жени Пролет Лето Зајак Печатени Кратки Ракави О Вратот Маица Врвот Плус Големина Розова, Л

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Памучни Маици За Жени Женски Пролет Лето Зајак Печатени Кратки Ракави О Вратот Маица Топсезона : Пролет, лето. Повод : Секојдневно. Стил : Симпатична, секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 Х Материјал За Маица : Овие врвови се изработени од 75% полиестер и 25% спандекс.Висококвалитетна еластична ткаенина, мала тежина,супер мека и пријателска за кожата, ве прават поудобни за носење. Дизајн : Исечен/редовен стил, можете да го носите редовно или да го преклопите како кроп топ.симпатична,тенок опремени,секојдневен стил,лажичка вратот, краток ракав. Разноврсна Пригода : Едноставен и стилски дизајн, одличен за излегување, кантарион, трчање,теретана,јога, секојдневно носење,улична облека,рејв забава,клуб,состаноци,плажа, патување,одмор,шопинг итн. Погоден за сите сезони. Стилско Носење : овој основен кроп топ задолжителен за летото 2023 година, совршено носење со шорцеви, фармерки,здолниште,јога панталони или товарни панталони за моден изглед y2837k. Известување за купување : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата