• Ново
Модни Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Со Долги ракави Печатење Маица Блузи Портокал

Модни Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Со Долги ракави Печатење Маица Блузи Портокал

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Маица За Печатење Со Долги ракави Женски Зимски Секојдневен Дигитален Печатење Копче Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Лабава Маица Врвна Карактеристика : материјалот е лесен и супер мек, ве одржува топло во текот на целиот ден, а исто така ве одржува ладни. Ткаенината е удобна и еластична; Повод : Секојдневно Носење, Празник, Божиќ, Запознавање, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн. Нега На Облека : Рачно/Машинско Перење Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Закачете Се Да Се Исуши. Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода. Женско Лето Секојдневно Дигитално Печатење Копче Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Лабава Маица Топ Мека И Удобна, Ќе Ви се Допадне Кога Ќе Ја Добиете ве Молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : aut И зима Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : должина На коленото Вклопување : Метод На перење Со Вистинска големина : рачно миење во ладна вода, висат или суво пакување вклучува : 1 x Женски Топсизеусукеубуст Length Length Neck S81238100cm/39.37"69cm/27.17"80cm/31.50"60cm/23.62"M101440106cm/41.73"70cm/27.56"81cm/31.89"61cm/24.02"L121642112cm/44.09"71cm/27.95"82cm/32.28"62cm/24.41"XL141844118cm/46.46"72cm/28.35"83cm/32.68"63cm/24.80"2 XL162046124cm/48.82"73cm/28.74"84cm/33.07"64cm/25.20" Големина : СУС : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Должина На Ракавот : 69cm/27.17"Должина : 80cm/31.50"Вратот : 60cm/23.62"Големина : MUS : 10 UK : 14eu : 40 Bust : 106cm/41.73"Должина На Ракавот : 70cm/27.56"Должина : 81см/31.89"ВРАТ : 61см/24.02"големина : лус : 12ук : 16еу : 42биста : 112см/44.09"дизајн на ракави : не само Што може да обезбеди удобност, Туку и да донесе многу убавина И мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата