• Ново
Денот на благодарноста Калориите Не Бројат Неонска Маица Со Кратки Ракави

Денот на благодарноста Калориите Не Бројат Неонска Маица Со Кратки Ракави

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Денот на благодарноста Калории Не Се Брои Светла Неонски Пигмент обоени Краток Ракав Маица. Оваа кошула е направена од дише 5,6 мл. 100% претходно намален памук и има лента од рамо до рамо, беспрекорна коларета и врат со двојна игла, ракав и долни рабови. Машина перат светли бои. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. 5.6 мл. 100% памук. Лента од рамо до рамо/беспрекорна коларета. Вратот со двојна игла, ракавот и долниот раб. Печатени ВО САД!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата